اگر به دنبال استخدام پرستار بیمار در تهران هستید نگهداری از بیمار خود را به پرستاران با تجربه طلوع حیات بسپارید⭐

مراقبت از بیمار را به پرستاران دلسوز و با تجربه طلوع حیات بسپارید تا خیالتان از هر بابت راحت باشد، مرکز پرستار بیمار در تهران با پرستاران حرفه ای آماده نگهداری از بیمار شماست.

پرستار بیمار

✥تلفن تماس:

02122607111

02122619577

✥موبایل:

09122658238

09202658238

پرستار بیمار در منزل

خدمات پرستار بیمار در منزل با هدف افزایش رفاه و آسایش خانواده های بیماران و همچنین بیمار ارائه می شود، نگهداری از بیمار سکته مغزی در منزل یا بیمار ناتوان با مشکلات خاص به مدت طولانی و با شرایط سخت مسئولیت بزرگی را برای خانواده بیمار بوجود می آورد.

استفاده از خدمات مراقبت از بیمار در منزل به شما این اطمینان را خواهد داد که پرستاری با تجرب و آموزش دیده به خوبی از بیمار شما مراقبت خواهد کرد، یک پرستار در خانه می تواند استرس را به آرامش تبدیل کند، او با اطمینان دادن به همه اعضای خانواده در اینکه نگهداری از بیمار به بهترین نحو در حال انجام است آرامش می دهد.

نگهداری بیمار همراه با پرستاری که از یک مرکز خدمات مراقبتی استخدام می کنید می تواند بسیار راحت تر باشد، پرستار بیمار شما با ایجاد یک برنامه مشخص که برای رفع نیاز های نگهداری از بیمار مفید باشد می تواند در تمام زمینه ها به شما کمک کند.

خدمات پرستاری از بیمار در منزل:

برخی از خانواده ها به دلایل مختلفی امکان دارد فرد بیماری داشته باشند و زمان کافی برای اینکه از او مراقبت نمایند را در طول روز به دست نیاورند. به همین دلیل آنها از خدمات پرستاری برای نگهداری از بیمار خود استفاده می کنند و بهترین پرستار را مایل هستند که برای بیمار خود استخدام نمایند. برخی از خدمات پرستاری که پرستار بیمار بر عهده دارد و انجام می دهد عبارت می باشد از :

 1. بیمار بدون شک تنها بودن را دوست ندارد و به همین دلیل مایل است فردی با او صحبت کند، بر همین اساس پرستار بیمار ساعتی را در طول روز به صحبت کردن با بیمار اختصاص می دهد.
 2. برخی از بیماران نمی توانند به تنهایی غذا بخورند و به همین دلیل پرستار برای مراقبت از بیمار به او غذایش را می دهد.
 3. هر فردی که بیمار است بدون شک داروهایی را برای درمان استفاده می کند. این دارو زیر نظر پزشک تجویز شده است و خوردن آنها ساعت مشخص شده ای دارد، پرستار بیمار از جمله خدمات پرستاری که بر عهده دارد دادن این داروها به بیمار می باشد.
 4. برخی از بیماران بدون شک نمی توانند کارهای روزانه منزل خود را انجام دهند، به همین دلیل خانواده آنها هزینه بیشتری را باید به پرستار ارائه دهند تا کارهای منزل را هم انجام دهند، پختن غذا و تمیز کردن منزل از جمله وظایف اصلی پرستار بیمار نمی باشد، ولی در صورتی که خانواده بیمار درخواست نمایند می توانید این خدمات را به بیمار ارائه دهد.
 5. بیمار در طور روز امکان دارد خواسته های متنوعی داشته باشد و پرستار با دقت به خواسته های آنها گوش می دهد و تک تک آنها را انجام خواهد داد.
پرستار بیمار

سوال پر تکرار مراجعه کنندگان به سایت بعد از تماس با ما این است که قیمت پرستار بیمار در منزل چقدر است؟

 • کاربران عزیز ما از ما می پرسند قیمت پرستار بیمار در منزل چقدر است؟
 • یا اینکه قیمت مراقبت از بیمار بر چه اساسی تعیین می گردد؟
 • یا هزینه نگهداری از بیمار در بیمارستان یا خارج از شهر و یا شرایط خاص دیگر را از ما می پرسند که چقدر در هزینه ها تأثیرگذار است؟

در این قسمت میخواهیم توضیحی در رابطه هزینه نگهداری از بیمار و بخش های مختلفی که این هزینه را کاهش یا افزایش میدهد به آن بپردازیم و خدمت شما عرض کنیم!

هزینه مراقبت از بیمار توسط وزارت بهداشت و نظام پرستاری ایران محاسبه می گردد و با توجه به شرایط بیمار این قیمت تفاوت دارد و پرستار بیمار حرفه ای هزینه ها را با توجه به محل نگهداری از بیمار در منزل و خواسته های مشتری محاسبه می نماید و این هزینه ها به صورت ساعتی و نیمه وقت و روزانه و حتی ماهانه تعیین میگردد.

که این موارد بستگی به توافق طرفین دارد پس نتیجه میگیریم هر بیمار با توجه به شرایطی که دارد هزینه متفاوتی برای مراقبت باید پرداخت کند بهتر است با مشاورین ما تماس بگیرید و شرایط بیمار خود را شرح دهید تا هزینه خدمتتون عرض شود.

دوستان عزیز توجه داشته باشید که هزینه نگهداری از بیمار در طلوع حیات کمترین هزینه خواهد بود و ما با کمترین سود ممکن مراقبت از بیمار شما را بر عهده میگیریم.

از شما میخواهیم در مورد بیمار خود از دکتر متخصصی که دارد اطلاعات کامل دریافت کنید زیرا ممکن است مواردی باشد که دکتر فراموش کرده باشد به شما یاداور بشود یا اینکه ممکن است خیلی مهم نداند که به شما بگوید اما اگر بدانید خیلی می تواند برای بیمار شما مفید باشد و بعد از اینکه این اطلاعات را دریافت کردید در اختیار پرستار خود بگذارید که با دید بازتر نسبت به شرایط بیمار بتواند به بهترین شکل ممکن از بیمارتان پرستاری کند.

پرستاری از کودک بیمار و سالمند بیمار و بیماران در سنین مختلف در هر نوع بیماری تخصص پرستاران با تجربه طلوع حیات می باشد و همواره در تلاشیم پرستارانی را در این مجموعه استخدام کنیم که بتوانند رضایت همشهریان تهرانی ما را فراهم آورند و امیدواریم در این امر موفق باشیم، رضایت شما آرزوی قلبی ماست.

پیشنهاد میدهیم در رابطه با پرستاری از بیمار از ویکی پدیا نیز کمک بگیرید.

پرستار سالمند بیمار در منزل

وظایف پرستار سالمند شامل مراقبت های بهداشتی و یا مراقبت های شخصی است که در منزل ارائه می شود، معماری فضاهایی که سالمندان در آنجا اقامت دارند باید کاملاً اصولی و دقیق ساخته و طراحی شده باشد، به این دلیل که بر روحیات و رفتار سالمندان تاثیر می گذارد.

از مشکلات دیگری که پرستار سالمند باید در نظر داشته باشد کمبود شنوایی در سالمندان می باشد که می تواند باعث بروز مشکلاتی پیچیده می شود، برای پرستار سالمند برقراری ارتباط با سالمندی که ناشنواست و یا به شدت کم شنواست دشوار خواهد بود، پرستار سالمند بیمار باید در مورد احتیاجات ارتباطی خاص بیماران آگاهی دقیق و لازم را داشته باشد.

یکی از جنبه های مراقبت از سالمند برای پرستار سالمند، یادگیری برقراری ارتباط مثبت و موثر با سالمند است.

افراد مسن با بالا رفتن سن آنها دچار مشکلاتی در شنوایی، عروقی و تنفسی و ….می شوند، با کمبود تحرک این مشکلاتی جسمی آنها بیشتر خواهد شد، بنابراین پرستارش باید برنامه ای برای ورزش های سبک در روز های هفته برای سالمند خود داشته باشد، بیشترین مشکلات تنفسی در اثر کمبود تحرک سالمند ایجاد می شود، بهترین راه شادابی و سلامتی سالمند این است که در برنامه ی نگهداری از او ورزش های سبک را قرار دهد.

اگر شما وظیفه ی مراقبت از بیمار سکته ی مغزی در منزل را برعهده داشته باشید، باید بدانید که مراقبت صحیح از همان روزهای ابتدایی نقش بسیار مهمی در روند بهبودی شخص بیمار دارد، عامل مهم در نگهداری از بیمار سکته ی مغزی در منزل، توجه داشتن به رفتار و علائم شخص پس از سکته و بررسی تمام شرایط او در طول دوران نقاهت است.

مراقبت های بعد از سکته ی مغزی در منزل نظیر زمان بندی دارو و عوارض جانبی آن را باید در نظر داشته باشید، مراقب جا به جا کردن بیمار سکته ی مغزی در منزل باشید، مراقبت مکمل های غذایی باشید که می تواند سکته ی مغزی را تشویق کند، تأثیر عاطفی بیمار سکته ی مغزی را درک کنید.

متاسفانه سکته ی مغزی برای فرد مبتلا مشکلات و ناتوانایی هایی را به طور موقت و یا دائمی ایجاد می کند، عامل مهم فاکتور مراقبت از بیمار سکته ی مغزی در منزل آگاهی پرستار از مشکلات احتمالی بیمار در منزل است.

بیمار سکته ی مغزی دارای مشکلاتی نظیر فلج شدن، ضعف و ناتوانایی های حرکتی، اختلال در صحبت کردن و یا بلعیدن، فکر کردن و دشواری در یادآوری و از دست دادن حافظه، مشکلات احساسی، بی اختیاری در دفع ادرار و یا مدفوع از جمله ی این مشکلات می باشد.

مراقبت از بیمار سکته ی مغزی نیازمند صبر و شکیبایی و اختصاص زمان و توجه و درک کامل شرایط او را داراست، مراقبت حرفه ای می تواند در روند بهبود بهتر برای بیمار تاثیر داشته باشد.

پرستار بیمار

دلیل انتخاب پرستار بیمار در منزل

 • استفاده از خدمات پرستار بیمار در منزل مزیت های بسیاری برای خانواده ها دارد، پرستار بیمار در منزل به خوبی می داند چگونه از بیمار شما مراقبت کند و روند بهبودی و انگیزه بیمار به زندگی و حس خوب را افزایش دهد، شما با استفاده از آموزش ها و تجربیات پرستار بیمار در منزل می توانید این دوران سخت را پشت سر بگذارید، بدون شک مراقبت و نگهداری از بیمار در منزل فشار مضاعفی را بر خانواده ها اضافه خواد کرد بنابرین استفاده از خدمات پرستار در منزل می تواند باعث رضایت بخشی خانواده ها شود.
 • مزیت مهم دیگر استفاده از خدمات پرستاری در منزل علاوه بر افزایش آسایش و رفاه خانواده، کاهش چشم گیر هزینه های مراقبت از بیمار به یک هزینه ثابت ماهیانه خواهد بود زیرا بسیاری از خانواده ها برای دریافت خدمات درمانی مانند تزریقات و پانسمان، ماساژ و مراقبت از عضو آسیب دیده و… مکررا باید به مراکز خدمات درمانی مراجعه می کردند، هزینه رفت و آمد و همچنین هزینه ویزیت و درمان باعث شده است تا خانواده ها استفاده از خدمات پرستار در منزل را بسیار به صرفه و پرفایده بدانند.
 • پرستار بیمار بالاترین اولویت را برای مراقبت از بیمار در منزل و درمان بیماران داراست، در طول دوره درمان و همچنین پایان آن نیز، بیمار بیشتر از همه با مراقب سر و کار دارد، بنابراین انتخاب یک پرستار بیمار خوب بسیار اهمیت دارد، شما می توانید با اعتماد به موسسه طلوع حیات از بهترین و با کیفیت ترین خدمات برای بیماران خود بهره ببرید.
پرستار بیمار

خدمات ارائه شده توسط پرستار برای نگهداری بیمار شامل موارد زیر است:

  • تهیه وعده های غذایی مغذی و کمک در خوردن غذا
  • کمک برای رسیدن به بهترین حالت در زمان استراحت در رختخواب
  • یادآوری مصرف دارو و امنیت شخصی
  • ارائه گفتگوی دوستانه و حمایت عاطفی و پشتیبانی احساسی
  • راهنمایی در استفاده از:
  • توالت
  • حمام کردن
  • پانسمان
  • نظافت

به قول قدیمی ها بیمار تیمار میخواهد پس برای بیمار خود یک پرستار خوب و با اخلاق استخدام کنید طلوع حیات پرستار بیمار حرفه ای میتواند به شما معرفی کند که خیالتان از بابت بیمار خود راحت شود.

اگر مراقبت از بیمار برای شما مهم است حتما همین الان با طلوح حیات تماس بگیرید تا یک پرستار حرفه ای را به شما معرفی کنیم.

پرستار بیمار معرفی شده توسط طلوع حیات از بهترین پرستارهای شهر تهران می باشد که با توجه به مدرک پرستاری و رزومه طلایی که برای خود در سال های قبل ساخته استخدام می شود و خیالتان راحت باشد که بیمار شما به بهترین شکل ممکن مراقبت می شود.

منظور از ارتباط بیمار و پرستار بیمار چیست؟

اگر بیمار دارای شرایط خاصی هست به پرستار باید توضیح داد و مسائلی از قبیل :

شرایط روحی، عادات غذایی، نحوه ی مصرف دارو و دیگر جزییات را بیان کنید.

پرستار بیمار باید مسئولیت پذیر و وقت شناس باشد، از مهارت های کافی و تجربیات لازم را داشته باشد، محیط نگهداری از بیمار بسیار آرام و امن برای بیمار فراهم کند، هر زمان که لازم باشد با بیمار همدلی و هم زبانی داشته باشد.

سطح کیفیت زندگی و سطح سلامت را افزایش داده و او موظف است که علائم حیاتی بیمار را کنترل کرده و رژیم غذایی و دارویی فرد را کنترل نماید، پرستار بیمار می تواند در پیشگیری، درمان و توانبخشی برای بیمار برنامه بنویسد.

زمان بیشتری از نور خورشید استفاده شود و سیستم ایمنی بدن را تقویت کند با دیدن تلویزیون خواب بیمار را کاهش ندهد، به اندازه ی کافی بخوابد که کمبود خواب در رفتار و توانایی تمرکز شما دیده می شود، کیفیت در خواب بسیار موثر است.

پرستار سالمند و پرستار بیمار حتماً باید کمک های اولیه را بلد باشند تا به راحتی بتوانند کارهای بیمار و سالمند را انجام دهند.

12 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • لیلا صادقیان
  ژوئن 16, 2022 4:34 ب.ظ

  سلام پرستار برای مریض کمایی هم می فرستید به منزل؟

  پاسخ
  • سلام خدمت شما بله برای بیمار کمایی پرستار اعزام می کنیم، با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید

   پاسخ
 • سید سجاد صالحی
  آگوست 8, 2022 12:27 ب.ظ

  ما برای یکی از فامیلامون که تصادف بدی کرده بود و جراحی شده بود از مرکز شما پرستار گرفتیم واقعا پرستار حرفه ای بود خیل راضی بودیم

  پاسخ
  • ان شاءالله خدا بهشون سلامتی بده و باعث افتخار ماست که توانستیم رضایت شما مشتری عزیز را براورده کنیم

   پاسخ
 • سیامک معصومی
  سپتامبر 8, 2022 7:30 ب.ظ

  همراه بیمار هم اعزام می کنید به بیمارستان میلاد؟

  پاسخ
 • مریم قوچانی
  اکتبر 7, 2022 12:32 ب.ظ

  سلام و خسته نباشید
  پرستاری که به منزل اعزام میکنید چه تحصیلاتی داره؟

  پاسخ
  • سلام، سلامت باشید
   مدرک و مجوز مرتبط با پرستاری دارند و اکثرا کارشناسی و کارشناسی ارشد دارند

   پاسخ
 • ناصر خسروی
  ژوئن 15, 2023 12:43 ب.ظ

  سلام ممنونم از پرستارتون که بدون هیچ جشم داشتی خسلی خوب کارشونو انجام می دهند

  پاسخ
 • یاسمن سادات ساجدی
  ژوئن 15, 2023 12:52 ب.ظ

  پرستار مادرم خانمی بسیار مسئولیت پذیر و صبور بود قشنگ مشخص بود که کلی تجربه داشت خیلی ممنونم که ایشونو به من معرفی کردید

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
☎تماس با ما 09122658238